دانگ فنگ

دانگ فنگ

در زمانی که تحریم های بر علیه ایران صورت گرفت، این امر باعث شد تا بسیاری از شرکت های بزرگ خارجی ساخت کامیون از بازار خودرو های سنگین ایران خارج شوند.
در آن زمان شرکت سایپا دیزل که از همکاری با شرکت ولوو تراکس ناامید شده بود؛یک ابر شرکت پینی به نام دانگ فنگ وارد بازار ایران شد و توانست همکاری خوبی با شرکت سایپا دیزل در بازار خوردرو های سنگین ایران داشته باشد .
این همکاری در بازار ایران با استقبال خوبی روبرو شد و همین امر باعث شد تا شرکت سایپا دیزل به این فکر بیافتد که بهتر است برای محصولات با کیفیت خود یک نام ایرانی بگذارد و تصمیم گرفت که از این پس محصولات مشترک خود با شرکت دانگ فنگ را با نام البرز مونتاژ کند .

شرکت دانگ فنگ دارای محصولات و کامیون های متعددی میباشد و یکی از منحصر به فرد ترین و بهترین آنها میتوان به کامیونت های باری دانگ فنگ R270 اشاره کرد که توسط شرکت سایپا دیزل به مونتاژ میرسد.

کامیون های دانگ فنگ R270

در کامیون های باری دانگ فنگ اطلاعات به سه بخش مشخصات فنی و مشخصات کابین و محور های کامیون تقسیم میشود.

مشخصات کابین

در این کامیون های R270 از یک کابین فلزی که به صورت یکدست و سرتاسر جوشکاری شده استفاده میشود .

لازم به ذکر است که بدانید؛ کامیون های r270 دانگ فنگ به صورت خوابدار که دارای محلی برای استراحت راننده در نظر گرفته شده است.

کابین کامیون های R270 برای اینکه یک تختخواب وجود دارد باعث شده تا سقف های این کامیون ها به صورت کوتاه باشد و برای لایه های محافظ کابین از یک پوشش ضد زنگ استفاده شود.

جالب توجه است که بدانید صندلی های کامیون های R270 را از ۴ طرف میتوان تنظیم کرد و نوع آن به صورت بادی است که به راننده و افرادی که در آن هستند راحتی کامل را ارائه میدهد و علاوه بر این ویژگی هایی که کامیون های دانگ فنگ ۲۷۰ دارند میتوان به سیستم تهویه هوا و صندلی راحت و دیگر ویژگی هایی که مربوط به مشخصات فنی و محور های کامیون های R270 میباشد.

بخش مشخصات فنی

 بخش مشخصات فنی کامیون های R270 دانگ فنگ  به ۴ بخش سیستم موتور،تعلق،کلاج و سیستم ترمز تقسیم میشود.

در بخش سیستم موتور میتوان به داشتن کمترین آلاینده و دارای استاندارد یورو۴ آلایندگی و با حداکثر گشتاورد ۹۷۰ تن و قدرت آن ۲۷۰ اسب بخار و … به عنوان ویژگی هایی که کامیون های دانگ فنگ در بخش سیستم موتور دارد اشاره کرد.

سیستم تعلیق کامیون های دانگ فنگ به دو بخش عقب و جلو تقسیم میشود که در هر دو بخش دارای یک فنر شمشی لایه ای هستند که دارای کمک فنر نیز میباشد.

لازم به ذکر است که بدانید در کامیون های R270 دانگ فنگ دارای کلاج SACHS میباشد و نوع سیستمی که کلاج از آن استفاده میکند سیستم تک صفحه ای هیدرولیک میباشد و قطر این صفحه ۴۳ سانتی متر میرسد.

و آخرین بخش مشخصات فنی سیستم ترمز است که شامل ویژگی های ترمزی است که کاملا بادی است و به صورت ABS  میباشد و لازم به ذکر است که بدانید ترمز پارکینگی آن از نوع فنری میباشد.

همان طور که گفته شد کامیون های R270 دانگ فنگ دارای سه بخش هستند که در آخرین بخش از مشخصات کلی این کامیون های به محور های آن میباشد.

جعبه دنده
مدلDC7J120TC(D)
تعداد دنده‌ها۷ دنده جلو و ۱ دنده عقب سنکرونیزه
موتور
مدل موتورCummins ISDe270
استاندار آلایندگیEURO III
قدرت موتور۲۷۰ اسب بخار
حداکثر گشتاور۹۷۰ نیوتن متر در ۱۷۰۰-۱۲۰۰ دور در دقیقه
تعداد سیلندر۶
حجم مجموع سیلندر ها۷/۶ ایتر
ظرفیت روغن۵/۱۷ لیتر
تجهیزات ویژهتوربو شارژ-خنک شنونده توسط آب-سیستم تنظیم فشار گاز خروجی اگزوز-پیش گرمکن سوخت-سیستم تزریق سوخت مستقیم
کلاج
نوع سیستمتک صفحه ای هیدرولیک با کنترل بادی
مدلSACHS
قطر صفحه کلاج۴۳۰
فرمان
مدلسمت چپ تمام هیدرولیک
گردش فرمان از حالت قفل به قفل۵ دور
محور ها
ظرفیت محور جلو۷ تن
ظرفیت محور عقب۱۳ تن
نوع سیستم محور عقبشامل شمشی لایه ای با کمک فنر و میل موجگیر
سیستم تعلیق
سیستم تعلیق جلوفنر شمشی لایه ای با کمک فنر
سیستم تعلیق عقبفنر شمشی لایه ای با کمک فنر
سیستم ترمز
ترمز کاملا بادی-سیستم ترمز (ABS)-و ترمز پارکینگ از نوع فنری عمل کننده روز محور عقب-سوپاپ ترمز وزنی
اتاق
مدل سقف کوتاه خوابدار از نوع فولادی با ظاهر جدید-تمام جوشکاری شده با پوشش مخصوص ضد زنگ-دارای جک بالابر هیدرولیکی-صندلی راننده قابل تنظیم-دارای تختخواب-سیستم تهویه مطبوع-سیستم تعلیق مکانیکی-فقب مرکزی

محور های کامیون های R270 دانگ فنگ

محور های کامیون های R270 دانگ فنگ به دو بخش ظرفیت عقب و جلو تقسیم میشود که ظرفیتی که برای محور جلو در نظر گرفته شده است ۷ تن و برای محور عقب ۱۳ تن میباشد

لازم به ذکر است که بدانید در بخش ظرفیت محور عقب یک محور محرک نیز وجود دارد.

ایمنی و تجهیزات

تجهیزات ایمنی و رفاهی
لوازم سنجش
سرعت سنج-تاخوگراف-میزان سوخت-فشار باد مخازن سیستم-فشار روغن-درجه آب
تجهیزات استاندارد
فیلتر سوخت-کپسول آتش نشانی-بکسل بند جلو-آفتابگیر داخلی-زاپاس بند-قفل درب سوخت-جک و ابزار آلات-علامت شبرنگ-علائم چراغ های هشدار دهنده داشبورد-و….

قیمت کامیون های R270 دانگ فنگ

کامیون r270 دانگ فنگ به طور طبیعی نوسانات بازار بر روی آن تاثیر گذار خواهد بود پس جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد قیمت کامیون های سایپا دیزل، نحوه خرید کامیون های سایپا دیزل و شرایط فروش سایپا دیزل میتوانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

تلفن کارشناسان شرکت سایپا دیزل

نمایندگی های سایپا دیزل

شرکت سایپادیزل دارای نمایندگی هایی در تمام کشور است که مشتریان میتوانند به سادگی به آنها دسترسی داشته باشند.

شما متوانید برای دریافت آدرس نمایندگی های سایپا دیزل و یا دریافت تلفن نمایندگی های سایپا دیزل بر روی لینک زیر کلیک کنید تا تمامی نمایندگی های سایپا دیزل را در کشور مشاهده کنید.

آدرس نمایندگی های سایپا دیزل

تلفن نمایندگی های سایپا دیزل

دریافت کاتالوگ کامیون های دانگ فنگ