خانم هلن ملکویست قائم مقام ارشد شرکت ولوو تراکس از برنامه ریزی جامع و استراتژیک مشترک شرکت ولوو تراکس با سایپادیزل با محوریت مشتری مداری و افزایش رضایتمندی خبر داد.
قائم مقام ارشد شرکت ولوو تراکس سوئد از شرکت سایپا دیزل به تازگی بازدید کرد و با مدیران ارشد این شرکت دیدار کرد که در این نشست خانم هلن ملکویست خاطر نشان کرد که در حال حاضر همکاری نزدیکی میان دو کمپانی در جریان است ک توجه به نیازبازار حمل و نقل جاده ای و خواسته های مشتریان ولوو در ایران محور اصلی این مذاکرات با سایپادیزل و تعیین اهداف آتی به شمار می آید.

وی با اشاره به دیدار خود با مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا گفت: مهندس جهرودی مدیری با تجربه است و مذاکرات بسیار خوبی در زمینه های تولید، موضوعات مالی، سرمایه گذاری مشترک و خدمات قابل ارائه به مشتریان با وی، مدیران ارشد گروه سایپا و شرکت سایپادیزل داشتیم که تحقق آن، نیازمند کار گروهی منسجم و هماهنگ است که مصمم به اجرای آن هستیم.

 

خانم ملکویست نیز افزود، سابقه همکاری بیش از ۳۰ سال با سایپادیزل را در نتیجه ارتباط و تعامل مناسب میان این دو شریک تجاری قدیمی بوده و خاطرنشان کرد: گروه سایپا و سایپا دیزل از جمله برندهای بسیار قوی و شناخته شده در سطح خاورمیانه هستند و شرکت ولوو نیز به واسطه مدت زمان طولانی حضور خود در ایران و عرضه محصولات خود نظیر انواع ماشین آلات سنگین در کلاس کشنده، کمپرسی و کامیون باری و …. توسط سایپادیزل، به برندی محبوب و قابل اعتماد د راین کشور تبدیل شده است که این موفقیت، ناشی از تفکر جهانی و توجه ویژه ولوو به مسائلی نظیر: کیفیت، ایمنی، نوآوری و مسائل زیست محیطی در محصولات تولیدی است.

 

یکی از برنامه های هدفمند استراتژیک ولوو در ایران، تبدیل سایپادیزل به هاب صادراتی منطقه است که با توجه به ظرفیت ها و تنوع مناسب محصولات، در حال مطالعه روی کشورهای همسایه و بازارهای هدف هستیم تا بتوانیم زمینه های لازم برای صادرات محصولات تولیدی ولوو توسط سایپادیزل را فراهم آورده و شاهد عملکردی مناسب در صادرات محصولات ولوو از ایران باشیم تا بتوانیم برندولوو را د رسطح جهانی د ررده مهمترین های صنعت خودرو قرار گیرد.

 

کشنده ولوو در ایران جزو یکی از شناخته شده ترین کامیون های حمل بار می باشد که توانسته اندکی پس از حضورش در جادهای کشور در رده پرفروش ترین های کشور قرار گیرد و با تنوع بالا بتواند نیاز حمل و نقل باری کشور را رفع کند.

یکی دیگر از برنامه های مشترک دو کمپانی بزرگ ولوو و سایپا دیزل افزایش عمق ساخت داخل و استفاده از پتانسیل های موجود قطعه سازی در ایران که مطابق با قوانین و استانداردهای جهانی و شرکت ولوو تراکس می باشد، که این کار به گفته خانم هلن ملکویست در دستور کار مشترک قرار دارد و که شرکت واوو قصد دارد با حفظ کیفیت محصول، به درصد مناسبی از داخلی سازی محصولات در ایران دست یابند.

سایپا دیزل با تجربه ای چند ساله در امرتولید خودرو توانسته همواره در بازار حمل و نقل جاده ای جز یکی از بهترین ها قرار گیرد و با داشتن کادری مجرب و با مجهز کردن محصولات خود به تکنولوژی روز دنیا بتواند در زمینه ماشین آلات سنگین و نیمه سنگین با کیفیت برتر را روانه بازار کند.

برای اطلاع از محصولات سایپا دیزل  به روی لینک کلیک کنید