سایپا دیزل از قوی ترین کامیون کشنده ایران رونمایی می کند

شرکت سایپادیزل به عنوان بزرگترین شریک تجاری ولوو تراک در منطقه، همکاری خود را با این شرکت در سال ۱۳۶۴ و با تولید کامیون‌های مدل F12و NL12آغاز نمود. در حال حاضر نیز شرکت سایپادیزل با همکاری شرکت ولوو تراک تولید کامیون‌های بروز سری کشنده ولوو  FH و کشنده ولوو FMبا موتورهای مجهز به استاندارد آلایندگی یورو ۴ را دست کار خود دارد.

شرکت بزرگ سایپا دیزل نماینده رسمی و انحصاری کامیون های ولوو تراکس سوئد در سال ۱۳۴۲ با مونتاژ و ساخت تریلرفعالیت خود را آغاز نمود و هم اکنون پس از گذشت۵۰ سال از آغاز فعالیت در صنعت خودروهای سنگین از جدیدترین و پرقدرت ترین کامیون کشنده ایران در دومین نمایشگاه بین المللی خودرو تهران رونمایی کرد.
این کامیون کشنده جدید سایپا دیزل مجهز به موتور ۶ سیلندر با قدرت ۷۵۰ اسب بخار و استاندارد الایندگی یورو ۵ است که از محصولات تولیدی معتبرترین برند کامیون های دنیا ولوو تراکس می باشد که عنوان قوی ترین کامیون کشنده ایران را در اختیار خود دارد.
این ابر قدرت کشنده ولوو سایپا دیزل به آخرین تکنولوژی روز دنیا مجهز شده است که میتوان به گیربکس هوشمند اتوماتیک i-shift اشاره کرد و قادر به حمل بیش از ۲۰ تن بار در شرایط آفرود می باشد.
شرکت سایپا دیزل با در اختیار داشتن فضایی بالغ بر ۷۰۰ متر به همراه ۴ نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش خود و نمایش ۹ محصول تولیدی در فضای باز نمایشگاهی میزبان بازدید کنندگان محترم در دومین نمایشگاه بین اللملی خودرو خواهد بود.شرکت سایپادیزل امروزه با تنوع محصول گسترده و با عرضه کامیون در تمامی بخش‌های سبک، متوسط، نیمه‌سنگین و ‌سنگین در بیش از ۳۵ مدل و همچنین انواع تریلر و اتاق بار، با سربلندی قادر به پاسخگویی به نیازهای مشتریان و جلب رضایت ایشان باشد.

 

برای مشاهده محصولات سایپا دیزل  روی لینک کلیک کنید.