سایپا دیزل در طی مراسمی در شهر تبریز که با اسقبال بالایی همراه شده بود از جدیدترین محصول خود ولوو fm رونمایی کرد.ولوو fm یکی از جدیدترین محصولات و با کیفیت ترین محصولات ولوو می باشد که با بهره مندی موتور قدرتمند ۴۶۰ اسب بخار، استاندارد آلایندگی یورو ۵، گیربکس اتوماتیک I-shift، وزن سبک شاسی و مصرف پائین سوخت بعنوان کشنده ای اقتصادی شناخته شده و با به کارگیری از به روز ترین فناوری روز دنیا و مختص شرایط آب وهوایی و جغرافیایی ایران به بازار عرضه خواهد شد.

 

کامیون ولوو سری fm همواره یکی از پرطرفدار ترین محصولات تولیدی ولوو می باشد که در ایران نظر علاقه مندان زیادی را در زمینه ماشین آلات سنگین به خود جلب کرده است. این سری از محصولات سایپا دیزل  در سال های گذشته تحت عنوان ولوو fm9، fm11 و fm به بازار حمل ونقل باری کشور عرضه می شد که پس توافقات برجام بار دیگر با مشخصات فنی جدید و متمایز و با کیفیت بالاتر و ظاهری متفاوت با کاربری های جدید مهمان جاده های ایران خواهد شد.

 

محصولات ولوو در ایران با سابقه ای طولانی نقش گستره ای در صنعت حمل و نقل باری کشور داشته و مورد توجه بسیاری از رانندگاه جاده ای قرار گرفته است. کامیون ولوو در ایران به واسطه نماینده رسمی و انحصاری خود شرکت سایپا دیزل مونتاژ و روانه بازار شده است. سایپا دیزل در سال ۱۳۴۲ با امضای قرار دادی با شرکت های ماکتراکس و بانام ایران کاوه فعالیت خود را با مونتاژ کامیون های کمپانی نام آشنای ماک و ساخت انواع تریلر و کشنده فعالیت خود را آغاز نموده است و تا هم اکنون در رده برترین های صنعت باری کشور قرار گرفته است.

 

برای اطلاع از فروش اقساطی کشنده ولوو با مشاورین سایت در تماس باشید .

FM640دریافت کاتالوگ کامیون های ۶*۴ باری ولوو