شرکای سایپا دیزل

شرکت سایپا دیزل دارای شرکای بسیاری در منطقه است که میتوان به ولوو تراکس، دانگ فنگ و فوتون به عنوان مهمترین شرکای شرکت ساپیا دیزل در منطقه اشاره کرد.
در بین شرکای تجاری سایپا دیزل میتوان به ولوو تراکس به عنوان بزرگترین شریک تجاری سایپا دیزل اشاره کرد.

شرکت ولوو یک شرکت سوئدی است که به عنوان یکی از زیر شاخه های شرکت بزرگ اسار گابریاسن شناخته میشود.
این شرکت به دلیل شرایط جوی سردی که کشور سوئد دارد سعی کرده تا کامیون هایی را تولید کند که در برابر شرایط جوی سرد سوئد و راه هایی که دچار یخ زدگی میشوند مقاومت بالایی داشته باشد.

شرکت ولوو تراکس همکاری خود را با شرکت سایپا دیزل از ۳۵ سال پیش در منطقه خاور میانه شروع کرده است؛ در اوایل همکاری شرکت سایپا دیزل و ولوو تراکس تولیدات آنها شامل کامیون های F12 و NL12 بود و حالا بعد از گذشت چند دهه به تولید کامیون های FH و FM رسیده اند که یکی از بروز ترین کامیون های در بین تمامی خودرو های سنگین است که دارای مزیت های متعددی مانند داشتن مقدار آلاینده بسیار پایین و داشتن استاندار یورو ۴ آلایندگی اشاره کرد.

البته لازم به ذکر است که در حال حاضر به دلیل تحریم هایی که بر علیه ایران صورت گرفته است تنها شریکی که با شرکت سایپا دیزل همکاری خود را ادامه داده است شرکت فوتون است.

فوتون به صورت کلی نام یک برند چینی است که در بازار ایران از محبوبیت زیادی برخوردار است .
شرکت فوتون برای همکاری با شرکت سایپا دیزل انحصار فروش و نمایندگی های خود را به این شرکت واگذار کرده است .
همکاری شرکت فوتون و شرکت سایپا دیزل باعث یک تحول در بازار ایران شد و همین امر شرکت سایپا دیزل را وادار به تغییر نام محصول فوتون به الوند کرد .


لازم به ذکر است که کامیونت های الوند به دو دسته ۶ و ۸ تنی تقیسیم میشوند.
کامیونت های ۶ تن به دلیل اینکه وزن خالص آنها ۶ تن است و کامیونت های ۸ تن به دلیل اینکه وزن خالص آنها ۸ تن است این نام را به خود گرفته اند.

ادامه مطلب کامیون های فوتون

قیمت کامیونت های فوتون

کامیونت های فوتون نیز مانند دیگر کامیون ها، نوسانات بازار بر روی آنها تاثیر گذار خواهد بود . شما میتوانید برای دریافت اطلاعات جامع از قیمت تمامی محصولات سایپا دیزل،نحوه خرید کامیون های ساپیا دیزل و شرایط فروش آن با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

تلفن کارشناسان شرکت سایپا دیزل

نمایندگی های سایپا دیزل

شرکت سایپا دیزل دارای نمایندگی های متعددی در تمام کشور است که مشتریان میتوانند به سادگی به آنها دسترسی داشته باشند.
شما میتوانید برای دریافت آدرس و تلفن نمایندگی های ساپیا دیزل میتوانید از طریق لینک های زید تمامی نمایندگی های سایپا دیزل را در کشور مشاهده نمایید .

آدرس نمایندگی های سایپا دیزل

تلفن نمایندگی های سایپا دیزل