شرکت سایپا دیزل در ایران و منطقه دارای شرکای متعددی است که می‌توان به عنوان مثال به دانگ فنگ‌، فوتون‌، رنو تراکس و ولوو تراکس به عنوان مهمترین شرکای شرکت سایپا دیزل در منطقه اشاره کرد‌.

شرکای سایپا دیزل

در این بخش می‌خواهیم اطلاعاتی در مورد شرکت ولوو تراکس به عنوان یکی از شرکای شرکت سایپا دیزل در منطقه اشاره کرد‌.
شرکت وولو به صورت کلی نام یک برند سوئدی است که یکی از زیر شاخه‌های ابر شرکت گابریلسن می‌باشد‌.
شرکت ولوو تراکس به دلیل شرایط آب و هوایی سوئد هدف خود را تولید خودرو‌هایی که در برابر هوای سرد و راه‌هایی که دچار یخبندان می‌شوند مقاومت داشته باشد‌.
همان طور که عرض کردیم شرکت ولوو یکی از بزرگترین شریک‌های تجاری شرکت سایپا دیزل است که همکاری خود را از سال ۱۳۶۴ با تولید کامیون‌های F12 و NL12 شروع کرده اند و در حال حاضر به تولید کامیون‌های FM‌، FH و FMX رسیده اند که دارای مزیت‌های متعددی مانند داشتن کمترین مقدار آلایندگی و استاندارد یورو ۴ آلایندگی اشاره کرد‌.
لازم به ذکر است که بدانید شرکت ولوو در ایران انحصار نمایندگی‌ها‌، مونتاژ و خدمات پس از فروش محصولات خود را به شرکت سایپا دیزل واگذار کرده است‌.

لازم به ذکر است که بدانید کامیون‌های ولوو دارای ویژگی‌های متعددی است که می‌توان به داشتن کیفیت بالای محصولات و راحتی داخل کابین و داشتن کابینی تمام فلزی که یک لایه پوششی بر روی آن است که در برابر زنگ زدگی مقاوم است‌.

شرکت ولوو علاوه بر داشتن هدف تولید کامیون‌هایی که در برابر سرما مقاوم باشند دارای هدف‌های دیگر مانند ارتقای استاندارد آلایندگی خود به یورو ۵ و کاهش هزینه‌های سوخت‌، تعمیرات و نگهداری و ایجاد تنوع در محصولات خود و پشتیبانی فنی و ارائه همکاری در زمینه تکنولوژی اشاره کرد‌.

قیمت کامیون‌های ولوو

کامیون‌های ولوو به طور طبیعی نوسانات بازار بر روی آن تاثیر گذار خواهد بود پس جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد قیمت کامیون‌های سایپا دیزل، نحوه خرید کامیون‌های سایپا دیزل و شرایط فروش سایپا دیزل می‌توانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

تلفن کارشناسان شرکت سایپا دیزل

نمایندگی‌های سایپا دیزل

شرکت سایپادیزل دارای نمایندگی‌هایی در تمام کشور است که مشتریان می‌توانند به سادگی به آنها دسترسی داشته باشند.

شما می‌توانید برای دریافت آدرس نمایندگی‌های سایپا دیزل و یا دریافت تلفن نمایندگی‌های سایپا دیزل بر روی لینک زیر کلیک کنید تا تمامی نمایندگی های سایپا دیزل را در کشور مشاهده کنید.

آدرس نمایندگی‌های سایپا دیزل

تلفن نمایندگی‌های سایپا دیزل