عرضه کامیون های ولوو با مدل ۹۶ به بازار توسط سایپا دیزل

پلیس راهور ناجا همزمان با رسیدن ماه های پایانی سال مجوز شماره گذاری و صدور سند مالکیت خودروهای تجاری ولوو با مدل ۱۳۹۷ را برای شرکت سایپادیزل صادر کرد.سایپا دیزل در زمینه تولید و انواع ماشین آلات تجاری و سنگین فعالیت خود را آغاز و محصولات خود را با کیفیت برتر روانه بازار خودرو ایران کرد.

volvo1_(2)_281مجموعه صنعتی سایپا دیزل به عنوان اولین خودرو ساز تجاری کشور و با توجه به رعایت تمامی تدابیر ابلاغی پلیس راهور ناجا ، این گروه صنعتی موفق به اخذ مجوز شماره گذاری و صدور سند مالکیت کامیون ولوو با مدل ۱۳۹۷ برای گروه محصولات ولوو نظیر کشنده ولوو FH500،کشنده ولوو FH 460 و ولوو FM460 شد که از دی ماه به مشتریان تحویل خواهد گردید.
محصولات سایپا دیزل بخصوص کامیون ولوو تولید این گروه صنعتی با کسب ۴ ستاره کیفی عنوان با کیفت ترین خودرو باری را به خود اختصاص داده است و توانسته در جهان در رده برترین ها قرار بگیرد.

شرکت سایپادیزل در راستای کسب رضایت مشتریان و پاسخ به نیاز جاده ای کشور به ماشین های باری ،پس از انجام تمامی دستورالعمل های پلیس، اقدام به درخواست صدور مجوز شماره گذاری و نیز سند مالکیت محصولات تحویلی به مشتریان در پایان سال با مدل ۱۳۹۷ کرد که موفق به دریافت این مجوز برای کلیه محصولات ولوو، با توجه به رعایت تمامی موارد ابلاغ شده از سوی پلیس راهور ناجا به ویژه تظیم فاکتور فروش قطعات اصلی محصولات ولوو شد.

در این طرح شامل خریدارن محصولات سایپا دیزل در رده کشنده نظیر: ولووFH500،کشنده ولوو FH460 و ولووFM460 بوده و خریداران کامیون های باری ولووFM460 و کمپرسی ولوو MX460 خواهد شد. سایپا دیزل جهت بالا بردن رضایتمندی و همچنین افزایش سهم بازار خدمات پس از فروش نقش حیاتی را ایفا کرده و بدون شک تلاش این مجموعه منجرب آن شده است که در بازار داغ حمل ونقل جاده ای کشور نقش بسزایی را ایجاد کند.
سایپا دیزل با داشتن نیروی انسانی مجرب و متخصص و همچنین با دارا بودن تجهیزات مدرن و مورد تایید شرکت های مربوطه، پتانسیل افزایش سهم بازار را دارد و با ارائه و اجرای برنامه های تدوین شده در سال آینده شاهد عملکرد مطلوب تری از این مجموعه صنعتی خواهیم بود.