کشنده ولوو FH460 

کشنده جفت محور ولوو FH یک کامیون کشنده پرقدرت و با توانایی حمل بار هایی با تناژ بالا می باشد.کشنده ولوو اف هاش یکی از کامیون کشنده های موفق گروه صنعتی سایپا دیزل می باشد که به دلیل مقرون به صرفه بودن در بین رقبای موجود در بازار یکی زا پرفروش ترین های این گروه صنعتی می باشد.

۵۴۵۴

کشنده kx دانگ فنگ

کشنده دانگ‌فنگ KX با موتوری ۱۳ لیتری یکی از کشنده‌های چینی بازار ایران و پرچمدار محصولات شرکت دانگ فنگ است که توسط شرکت سایپادیزل در ایران بر روی خط مونتاژ قرار گرفت. این کشنده با مشخصات فنی مناسب در کنار امکانات رفاهی خوبی که دارد؛ توانسته نسبت به دیگر کشنده‌های چینی بازار ایران، عملکرد قابل قبول‌تری ارائه کند و همچنین از تمامی استانداردهای روز اروپا برخوردار می‌باشد.

کشنده kx

کشنده ولوو FM460 

کشنده ولوو fm با موتور VOLVO D13C460 EU5 SCR (Ad-Blue) دارای قدرت موتوری ۳۶۸ اسب بخاز و گشتاور۲۵۰۰ نیوتن متر می باشد.ولوو FM460  از تولیدات شرکت ولوو و شامل موتور گیربکس قدرتمند و امکانات جانبی مناسب برای سرنشین  را به همراه خود دارد .

hlojb

کشنده کاوه جفت محور 

کشنده جفت محور کاوه گیربکس هماهنگی خوبی با موتور دارد و حداکثر نیرو را از آن بیرون می‌کشد. کیفیت سواری نیز به لطف بهره‌گیری از سیستم تعلیق نرم در جلو و عقب عالی است، هندلینگ نیز مناسب کامیونی در این حد و اندازه می‌باشد. لازم به ذکر است همانند دیگر کشنده ها قاعدتا مدل کشنده کاوه تک محور آن راحتی بیشتری را به راننده می دهد که البته در مقایسه با دیگر کشنده های موجود در بازار حمل ونقل یکی از بهترین ها می باشد.

۸۴۸

کشنده کاوه تک محور 

کشنده کاوه تک محور از محصولات موفق  گروه خودروسازی سایپا است که در زیر مجموعه گروه سایپا به اسم سایپا دیزل تولید می شود. کامیون کشنده تک محور کاوه دارای گیربکس قدرتمند ۱۶ دنده  و تجهیزاتی مانند چراغ مه شکن عقب و جلو، دکمه استار موتور خارج از کابین و … است که توانسته به قابلیت اطمینان بالایی در میان رقیبان موجود در بازار حمل و نقل جاده ای کشور دست پیدا کن.

kaveh2-582x511

کشنده البرز تک محور 

کامیون کشنده البرز در دو مدل  ۴×۲  و  ۶×۴در شرکت سایپا دیزل گروه خودروسازی سایپا تولید می گردد . این کامیون با گیربکس قدرتمند ۱۶ دنده  و تجهیزاتی نظیر : کروز کنترل ، فشار سنج روغن ، دکمه استارت موتور خارج از کابین ،GPS و … از محصولات مناسب و موفق در میان رقیبان خود در بازار می باشد .

کشنده-البرز-تک-محور

کمپرسی کاوه جفت محور

کمپرسی جفت محور کاوه یکی از بهترین های کامیون کمپرسی شرکت سایپا دیزل می باشد که با بهره مندی از تمام امکانات و موتوری قدرتمند میتوان گفت که یک کامیون باری بسیار قدرتمند و قابل اعتماد می باشد. کمپرسی کاوه در تمام مراحل تست ایمنی سر بلند بیرون امده و به پیشرانه موتوری ۴۲۰اسب بخار مجهز می باشد.

کمپرسی-کاوه-جفت-محور

کمپرسی ولوو جفت محور

کمپرسی جفت محور ولوو FMX460 از تولیدات شرکت ولوو است که توانایی حمل بار با تناژ بالا را دارد و شامل موتور گیربکس قدرتمند وامکانات جانبی مناسب برای سرنشین می باشد. شرکت ولوو هم اکنون تنها در زمینه ساخت ماشین های سنگین فعالیت دارد. این شرکت که در سوئد تاسیس شد هم اکنون به عنوان بزرگترین تولید کننده کامیون در جهان شناخته می شود

۴۶۵۴۱۶۵۴۱

کامیونت الوند ۶ تن

کامیونت ۶ تن الوند یا همان کامیونت فوتون با موتور قدرتمند ۱۴۵ اسب بخار و گشتاور ۴۵۰ میتوان گفت جزو یکی از بهترین کامیونت های موجود در بین رقبای اروپایی خود می باشد.کامیونت فوتون ۶ تن با داشتن تمام امکانات یک کامیونت باری درون شهری موفق است که انتخاب اول یک خریدار در کلاس کامیون سبک می باشد.

۲کامیوتت-فوتون

کامیونت الوند ۸ تن

کامیونت ۸تن الوند توسط گروه سایپا دیزل در ایران طراحی و تولید می شود. کامیونت فوتون الوند از سطح کیفی بالایی در طراحی و ساخت قطعات برخوردار است که در نتیجه با آن که زمان کوتاهی از ساخت و عرضه این کامیونت درکشور می گذرد توانسته جایگاه بالایی از نظر فروش و جلب رضایت مشتری در بازار حمل و نقل جاده ای ایران دست پیدا کند.

۲۵۰+۱۶۰

کامیون ولوو باری fm460

کامیون ولوو ۴۶۰ دارای قدرت موتوری ۴۶۰ اسب بخار و با حمل بارهایی با تناژ بالا می باشد.کامیون ولوو یکی از قدرتمند ترین محصولات شرکت سایپای دیزل می باشد.

کامیون-ولوو۵