مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در نشستی با سفیر سوئد گفت:استراتژی سایپا ادامه فعالیت مشترک گسترده تر با ولوو

مدیر عامل شرکت سایپا دیزل با خانم هلنا سانگلند سفیر سوئد در جمهوری اسلامی ایران دیدار کرد و در این دیدار خانم سانگلند از خط تولید شرکت سایپا دیزل بازدید کرد.

 
مدیر عامل خودروسازی سایپا دیزل در این دیدار افزود که شرکت سایپا آمادگی صددرصدی و کامل همکاری و مشارکت سایپا دیزل را با شرکت ولوو تراکس را دارد و این آمادگی فقط مختص به بازار داخلی ایران نیست بلکه در سطح منطقه ای و به ویژه همسایگان ایران نیز می باشد.

 
وی خاطر نشان کرد : رئیس جمهور محترم ایران تاکید بر برنامه نوسازی ناوگان حمل و نقل باری فرسوده ایران دارد و در این راستا این ناوگان دولت حاضر به پرداخت یارانه به متقاضیان است که این یارانه ۵۰ درصد کامیون را شامل می شود . مشتری نهایی فقط ۵۰ درصد قیمت ماشین را پرداخت کرده و این امر باعث می شود که طی سال های آینده بازار بزرگی برای ماشین آلات سنگین کشور ایجاد شود.

 
آقای جهرود ی مدیر عامل گروه صنعتی سایپا دیزل در این دیدار اعلام کرد خوشبختانه رانندگان محترم ایرانی با محصولات ولوو و کامیون ولوو آشنا بوده و پایداری خودروهای سنگین ولوو برابر دیگر رقبای موجود در بازار می باشد و یکی از مهمترین های صنعت حمل و نقل جهانی می باشد.

 
گرایش سیاست گذاران ایرانی روی آوردن به محصولات با کیفیت و ایمن ولوو است که با توجه یه این گرایش فرصت مناسبی است برای خودروسازان اروپایی خواهد بود.خودروسازی سایپا، برای شرکت سایپا دیزل در سال آینده افزایش تولید و هدفگذاری را در اهداف خود نظر دارد و برای رسیدن به این اهداف انتظار گروه سایپا دیزل جذب سرمایه گذارانی است که در این پروژه بزرگ ملی سهیم باشند.

 

برای مشاهده محصولات سایپا دیزل  روی لینک کلیک کنید.