کامیونت های فوتون

فوتون

فوتون به صورت کلی نام یک برند چینی است که در بازار خودرو های سنگین ایران از محبوبیت و شهرت خاصی برخوردار میباشد .
شرکت فوتون در ایران با شرکت سایپا دیزل همکاری گسترده ای دارد و انحصار فروش و نمایندگی های خود را به شرکت سایپا دیزل واگذار کرده است.
شرکت سایپا دیزل بعد از اینکه بازخورد خوبی از محصولات با کیفیت خود گرفت به این فکر افتاد که بهتر است برای محصولات خود از یک نام ایرانی استفاده کند از آن پس کامیونت های فوتون را به نام الوند ارائه کرد .
لازم به ذکر است که بدانید کامیونت های الوند به دو دسته ۶ و ۸ تنی تقسیم میشوند.

کامیونت های ۶ تنی به دلیل داشتن وزن خالص ۶ تن و کامیونت های ۸ تنی به دلیل داشتن وزن خالص ۸ تن این نام را به خود گرفته اند.
از کامیونت های ۶ تنی میتوان در زمینه حمل و نقل درون و برون شهری و از کامیونت های ۸ تنی میتوان در زمینه خودرو های آتش نشانی استفاده کرد.
لازم به ذکر است که در حال حاضر در بازار دو نوعِ کامیونت های تک کابین و خوابدار فوتون موجود است.

شرکت کامیونت های فوتون نسبت به دیگر شرکت هایی که فقط دارای کامیونت های چادری و یخچالدار هستند دارای محصولات بیشتری است و علاوه بر محصولات متعدد توانسته امکانات و آپشن های بیشتری را به آنها اضافه کند؛و از انواع محصولات سایپا دیزل میتوان به کامیونت های باری فلزی و بغلدار فلزی بازشو اشاره کرد.

شرکت فوتون با توجه به استقبالی که از کامیونت های این شرکت شده است دست به یک عمل بزرگ زده و با توجه به اینکه این کامیونت ها طراحی اصولی و بی نقصی داشتند تغییراتی بر روی آنها انجام داده و همین تغییرات باعث شده تا کامیونت های فوتون از دیگر رقبای خود در ایران جلو بیافتد و به صورت کلی بازار فروش خودرو های سنگین ایران را به دست بگیرد.

شرکت فوتون علاوه بر داشتن کیفیت بالا تر نسبت به بقیه شرکت ها در این زمینه در بخش فروش نیز از دیگر شرکت ها پیشی گرفته است،به این صورت که نمایندگی های سایپا دیزل که انحصار فروش کامیونت های فوتون را در ایران دارد برای فروش بهتر و بهره بری بیشتر مشتریان از این کامیونت ها برای آنها شرایط ویژه ای را در نظر گرفته و زمینه ای را ایجاد کرده تا مشتریان بتوانند از کامیونت های فوتون به صورت نقد و یا فروش اقساطی سایپا دیزل و یا حتی به صورت لیزینگی استفاده کرد.

برای اطلاع از شرایط فروش سایپا دیزل و آدرس نمایندگی های سایپا دیزل و یا تلفن نمایندگی های سایپا دیزل و نحوه فروش سایپا دیزل میتوانید با کارشناسان و دفاتر فروش ما به صورت ۲۴ ساعته در تماس باشید.

لازم به ذکر است که بدانید با اینکه سیستم ترمز کامیونت های فوتون هیدرولیک است ولی به دلیل داشتن عملکرد بهتر ترمز و به دلیل بزرگی و سنگینی آن در کنار هر کدام از چرخ های آن یک دیسک برای کنترل بهتر آن وجود دارد.

بعد از معرفی کامل کامیونت های فوتون به بخش ۶ و ۸ تنی آن میرسیم که این دو کامیونت از نظر هایی با یکدیگر شباهت و تفاوت دارند که باعث میشود که کامیونت های ۶ تنی کاملا متفاوت از کامیونت های ۸ تنی باشد .

در بخش تجهیزاتی که در کامیونت های ۶ تنی استفاده شده میتوان به :

داشتن کمترین مقدار آلاینده و دارنده استاندار یورو ۴ آلایندگی

مجهزبه سیستم GPS

راحتی کامل برای صندلی راننده و توانایی تنظیم آن از ۴ طرف

دارای بخاری و کولر و سیستم تهویه هوای مناسب

و …

به عنوان ویژگی هایی که در کامیونت های ۶ تنی فوتون وجود دارد اشاره کرد.

در بخش مشخصات فنی که کامیونت های ۶ تنی فوتون دارند میتوان آن را به ۳ بخش موتور و ترمز و ابعاد آن تقسیم کرد.

کامیونت های ۶ تنی فوتون دارای موتور ۴ سیلندر خطی و با قدرت موتور ۱۴۵ اسب بخار و با حداکثر گشتاورد ۴۵۰ نیوتن به عنوان سیستم موتوری منحصر به فرد خود و علاوه بر آن دارای سیستم ترمز ABS و ۲ مدار مجزا پنوماتیک و قسمت های جلو و عقب و ترمز موتور خفه کن اگزوز به عنوان سیستم ترمزی کامیونت های فوتون اشاره کرد.

لازم به ذکر است که بدانید کامیونت های فوتون دارای ابعاد هستند که شامل:

طول ۷/۶ متری و عرض ۲ متری و ارتفاع ۳/۲ متری است و وزن خالص این کامیونت ها ۶ تن است.

کامیونت های ۸ تنی فوتون

در بخش تجزیراتی که در کامیونت های ۸ تنی استفاده شده میتوان به :

بکسل بند جلو

کیف ابزار

مجهزبه سیستم GPS

دارای بخاری و کولر و سیستم تهویه هوای مناسب

و … اشاره کرد.

قیمت کامیونت های فوتون

کامیونت های فوتون به طور طبیعی نوسانات بازار بر روی آن تاثیر گذار خواهد بود پس جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد قیمت کامیون های سایپا دیزل، نحوه خرید کامیون های سایپا دیزل و شرایط فروش سایپا دیزل میتوانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

تلفن کارشناسان شرکت سایپا دیزل

نمایندگی های سایپا دیزل

شرکت سایپادیزل دارای نمایندگی هایی در تمام کشور است که مشتریان میتوانند به سادگی به آنها دسترسی داشته باشند.

شما متوانید برای دریافت آدرس نمایندگی های سایپا دیزل و یا دریافت تلفن نمایندگی های سایپا دیزل بر روی لینک زیر کلیک کنید تا تمامی نمایندگی های سایپا دیزل را در کشور مشاهده کنید.

آدرس نمایندگی های سایپا دیزل

تلفن نمایندگی های سایپا دیزل
دریافت کاتالوگ کامیون های ۶ تن فوتون


دریافت کاتالوگ کامیون های خوابدار فوتون


دریافت کاتالوگ کامیون های ۸٫۵ تن فوتون