کامیون های کمپرسی R270 دانگ فنگ

کمپرسی R270 دانگ فنگ

در زمانی که تحریم های بر علیه ایران صورت گرفت، این امر باعث شد تا بسیاری از شرکت های بزرگ خارجی ساخت کامیون از بازار خودرو های سنگین ایران خارج شوند.
در آن زمان شرکت سایپا دیزل که از همکاری با شرکت ولوو تراکس ناامید شده بود؛یک ابر شرکت پینی به نام دانگ فنگ وارد بازار ایران شد و توانست همکاری خوبی با شرکت سایپا دیزل در بازار خوردرو های سنگین ایران داشته باشد .
این همکاری در بازار ایران با استقبال خوبی روبرو شد و همین امر باعث شد تا شرکت سایپا دیزل به این فکر بیافتد که بهتر است برای محصولات با کیفیت خود یک نام ایرانی بگذارد و تصمیم گرفت که از این پس محصولات مشترک خود با شرکت دانگ فنگ را با نام البرز مونتاژ کند .

یکی از محصولات البرز که در حال حاضر در بازار موجود است، کومپرسی r275 البرز است که به آن کشنده نیز گفته میشود.
کومپرسی r275 البرز که در بازار ایران از محبویت و شهرت خاصی برخوردار است از لحاظ ظاهری با کامیون های کشنده کاوه شباهت بسیاری دارد ولی از نظر فنی و تجهیزاتی که در آن به کار رفته است متفاوت میباشد .

کامیون های کمپرسی d270 دانگ فنگ

کامیون های کمپرسی d270 دانگ فنگ مشخصات به سه دسته فنی،کلی و تجهیزاتی تقسیم میشود.
مشخصات کلی شامل ابعاد و وزن کامیون های کمپرسی d270 دانگ فنگ که ابعاد آن شامل طول،عرض و ارتقاع که به ترتیب ۶۹۷۰,۲۵۰۰,۲۸۵۰ میباشد و وزن خالص آن ۲ تن است .

در بخش مشخصات فنی کامیون های کمپرسی d270 دانگ فنگ میتوان به داتشن مزیت استاندار یورو ۴ و داشتن کمترین مقدار آلاینده، قدرت موتور ۲۷۰ اسب بخار و حداکثر گشتاورد ۹۷۰ نیوتن اشاراه کرد.
لازم به ذکر است که بدانید در بخش فنی کامیون های کمپرسی d270 دانگ فنگ علاوه بر داشتن ویژگی های فوق ویژگی های منحصر به فردی در بخش های محور،سیستم ترمز و سیستم تعلیق نیز دارد.

سیستم تعلیق کامیون های دانگ فنگ به دو بخش عقب و جلو تقسیم میشود که در هر دو بخش دارای یک فنر شمشی لایه های هستند که دارای کمک فنر نیز میباشد.

سیستم تعلیق کامیون های کمپرسی d270 دانگ فنگ به دو بخش عقب و جلو تقسیم میشود که هر دوی آنها دارای یک فنر شمشی لایه ای و کمک فنر هستند.
لازم به ذکر است که بدانید کامیون های دانگ فنگ دارای کلاج SACHS میباشند و نوع سیستمی که در کلاج استفاده شده است به صورت نک صفحه ای هیدرولیک میباشد که قطرش ۴۳ cm میباشد.
در بخش مشخصات فنی سیستم ترمز میتوان به داشتن ترمزی کاملا بادی و ABS اشاراه کرد؛جالب توجه است که بدانید سیستم ترمز پارکینگی کامیون های کمپرسی d270 دانگ فنگ از نوع فنری میباشد.
محور های کامیون های کمپرسی d270 دانگ فنگ به دو بخش ظرفیت عقب و جلو تقسیم میشود، که ظرفیت جلو ۷ و ظرفیت محور عقب ۱۳ تن است که هر دوی آنها شامل یک محور متحرک میباشند.

کامیون های کمپرسی d270 دانگ فنگ در بخش تجهیزات دارای قیتر سوخت و سیستم GPS و تهویه هوای مناسب هستند که باعث شده تا کامیون های کمپرسی d270 دانگ فنگ از محوبیت ویژه ای برخوردار باشد.

مشخصات فنی

جعبه دنده
مدلDC7J120TC(D)
تعداد دنده‌ها۷ دنده جلو و ۱ دنده عقب سنکرونیزه
موتور
مدل موتورCummins ISDe270
استاندار آلایندگیEURO III
قدرت موتور۲۷۰ اسب بخار
حداکثر گشتاور۹۷۰ نیوتن متر در ۱۷۰۰-۱۲۰۰ دور در دقیقه
تعداد سیلندر۶
حجم مجموع سیلندر ها۷/۶ ایتر
ظرفیت روغن۵/۱۷ لیتر
تجهیزات ویژهتوربو شارژ-خنک شنونده توسط آب-سیستم تنظیم فشار گاز خروجی اگزوز-پیش گرمکن سوخت-سیستم تزریق سوخت مستقیم
کلاج
نوع سیستمتک صفحه ای هیدرولیک با کنترل بادی
مدلSACHS
قطر صفحه کلاج۴۳۰
فرمان
مدلسمت چپ تمام هیدرولیک
گردش فرمان از حالت قفل به قفل۵ دور
محور ها
ظرفیت محور جلو۷ تن
ظرفیت محور عقب۱۳ تن
نوع سیستم محور عقبشامل شمشی لایه ای با کمک فنر و میل موجگیر
سیستم تعلیق
سیستم تعلیق جلوفنر شمشی لایه ای با کمک فنر
سیستم تعلیق عقبفنر شمشی لایه ای با کمک فنر
سیستم ترمز
ترمز کاملا بادی-سیستم ترمز (ABS)-و ترمز پارکینگ از نوع فنری عمل کننده روز محور عقب-سوپاپ ترمز وزنی
اتاق
مدل سقف کوتاه خوابدار از نوع فولادی با ظاهر جدید-تمام جوشکاری شده با پوشش مخصوص ضد زنگ-دارای جک بالابر هیدرولیکی-صندلی راننده قابل تنظیم-دارای تختخواب-سیستم تهویه مطبوع-سیستم تعلیق مکانیکی-فقب مرکزی

ایمنی و تجهیزات

تجهیزات ایمنی و رفاهی
لوازم سنجش
سرعت سنج-تاخوگراف-میزان سوخت-فشار باد مخازن سیستم-فشار روغن-درجه آب
تجهیزات استاندارد
فیلتر سوخت-کپسول آتش نشانی-بکسل بند جلو-آفتابگیر داخلی-زاپاس بند-قفل درب سوخت-جک و ابزار آلات-علامت شبرنگ-علائم چراغ های هشدار دهنده داشبورد-و….

قیمت کامیون های d375 البرز

کامیون های کمپرسی d375 نیز مانند دیگر کامیون ها، نوسانات بازار بر روی آنها تاثیر گذار خواهد بود . شما میتوانید برای دریافت اطلاعات جامع از قیمت تمامی محصولات سایپا دیزل،نحوه خرید کامیون های ساپیا دیزل و شرایط فروش آن با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

تلفن کارشناسان شرکت سایپا دیزل

نمایندگی های سایپا دیزل

شرکت سایپا دیزل دارای نمایندگی های متعددی در تمام کشور است که مشتریان میتوانند به سادگی به آنها دسترسی داشته باشند.
شما میتوانید برای دریافت آدرس و تلفن نمایندگی های ساپیا دیزل میتوانید از طریق لینک های زید تمامی نمایندگی های سایپا دیزل را در کشور مشاهده نمایید .

آدرس نمایندگی های سایپا دیزل

تلفن نمایندگی های سایپا دیزل

دریافت کاتالوگ کامیون های دانگ فنگ