main

  قبل
  بعدی

  کامیونت 6 تن بدون خواب

  کامیونت8.5 تن خوابدار

  کامیونت 6 تن خوابدار

  کشنده KX480

  کامیونت فوتون خوابدار (الوند) ۶ تن

  کامیونت فوتون خوابدار ۶ تن یکی دیگر از محصولات شرکت سایپا دیزل است که گاها با نام کامیونت الوند نیز شناخته می‌شود. این کامیونت در واقع همون کامیونت فوتون ۶ تن است که تنها با اضافه شدن جای خواب به کابین کامیونت، اینگونه نامگذاری شده است و از نظر مشخصات فنی مشابه کامیونت ۶ تن بدون خواب است و تنها تفاوت این دو کامیون را می‌توان در طول و عرض کامیونت ها دانست.


  مشخصات فنی


  دانلود کاتالوگ


  خرید اقساطی


  کامیونت فوتون خوابدار (الوند) ۸.۵ تن

  کامیونت فوتون (الوند) ۸.۵ تن با اینکه مدت زمان کوتاهی است به بازار خودرویی کشور راه  یافته است توانسته در بین برندهای موجود کامیونت در کشورمان  به درستی بدرخشد و در زمره یکی از بهترین محصولات سایپا دیزل قرار بگیرد. این کامیونت مجهز به موتور Cummins ISF 3.8 s  و دارای  ۴ سیلندر و قدرت موتوری ۱۵۵ اسب بخار و حداکثر گشتاور۵۰۰ نیوتن متر در ۱۹۰۰-۱۲۰۰ دور در دقیقه می باشد.


  مشخصات فنی


  دانلود کاتالوگ


  خرید اقساطی

  کامیونت فوتون بدون خواب(الوند) ۶ تن

  کامیونت الوند ۶ تن محصول موفق گروه خودروسازی سایپا دیزل می باشد که توانسته در آزمایش های جاده ای سر بلند بیرون بیاید .این کامیونت الوند پر فروش به دلیل تجهیزات و کیفیت بالای موتورو زیبایی ظاهری پس از معرفی به بازار با رضایت مشتریان خود مواجه شد و به دلیل قیمت پایین در عین کیفیت بالا جزو بهترین های کامیونت های موجود حمل بار درون شهری می باشد. کامیونت الوند ۶تن در دو کلاس بدون خواب و خوابدارطراحی و روانه بازار کشور شده است.


  مشخصات فنی


  دانلود کاتالوگ


  خرید اقساطی


  کشنده kx دانگ فنگ

  کشنده دانگ‌فنگ KX با موتوری ۱۳ لیتری یکی از کشنده‌های چینی بازار ایران و پرچمدار محصولات شرکت دانگ فنگ است که توسط شرکت سایپادیزل در ایران بر روی خط مونتاژ قرار گرفت. این کشنده با مشخصات فنی مناسب در کنار امکانات رفاهی خوبی که دارد؛ توانسته نسبت به دیگر کشنده‌های چینی بازار ایران، عملکرد قابل قبول‌تری ارائه کند و همچنین از تمامی استانداردهای روز اروپا برخوردار می‌باشد.

   


  مشخصات فنی


  دانلود کاتالوگ


  خرید اقساطی